Apartament prej 56 m2 ne Elbasan

Shitet nga: Klement 04 Nën 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Elbasan
Shitet apartament 56m2, 1+1 ne Elbasan, ne L.Partizani Rr. Pusi qe lahet vete, lagje e qete, prane rrugeve kryesore "Ismail Zyma" dhe "Janaq Qilica". Apartamenti ndodhet ne katin e kater,ne pallat me 5 kate, ka 1 dhome te madhe, 1 koridor te madh, 1 banjo, kuzhine-sallon dhe ballkon. Apartamenti eshte riparuar komplet (kuzhina, banjo, dritare, dyer, pllaka, tenda).Cmimi eshte 20000 Euro
Kontaktoni ne 00306949484008 ose mikelrrasa@gmail.com ose https://www.facebook.com/djkelisipaspreferencestuaj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim