Apartament prej 140m2 ne Elbasan

Shitet nga: bujar hoxha 15 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Elbasan
objekti ndodhet 50m nga parku rinia perball kishes katolike ne ish zyrat{ europrojekt}.apartamenti ka 3 dhoma gjumi 1 sallon-guzhine 2 banjo dhe 1 ballkone.Apartamenti sheh ne jug-lindje-veri, dhe ka te instaluar sistemindividual ngrohje me kaldaje.Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim ose ne te 4 fizik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim