Apartament prej 140 m2 ne Elbasan

Shitet nga: bujar hoxha 20 Maj 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140 m2
Komuna: Elbasan
apartamenti ndodhet ne objektin 10 katesh ne ish zyrat,( EUROPROJEKT) 50 m larg nga parku rinia.Apartamenti ndodhet ne katin e par banim ose ne katin e kater fizik pasi 3 kate jane qender biznesi.apartamenti ka te instaluar sistem indi vidual ngrohje me kaldaje.apartamenti ka 3 dhoma gjumi 1 sallonguzhine 2 banjo dhe 1 ballkon dhe eshte 140 m2 duke
perfshire dhe pjesen e perbshket
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim