Apartament prej 138m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 31 Gsh 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 138 m2
Komuna: Elbasan

Shitet Ap.Ri.2+1 sip.138 m2 ne kati 7 ne Lgj.L.Gurakuqi ne Elbasan.Apartamenti eshte i rregulluar perfekt me punime extra dhe ka 2 dhoma gjumi + paradhome+guzhine +soxhorno te madhe +2 WC+ballkon te madh me orientim kryesor jug- perendim.Prona ka hipoteke si dhe cmim 500 euro/m2 ( i negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim