Apartament prej 130m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 27 Krr 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

SHITET AP.EKZIST.3+1 ME SIP.130 M2,K2, KA ORIENTIM LINDJE-JUG-PERENDIM NE LGJ.VULLNETARI NE ELBASAN.PRONA KA HIPOTEKE, PUNIME TEPER CILESORE SI DHE CMIM 5.500.000 LEKE ( TE NEGOCIUESHEM) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim