Apartament prej 125m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 23 Gsh 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !


Shitet apart.ri banimi sip.120 m2 ,kati 5, ashensor+ drita+uje 24 ore dhe adrese perballe Klinikes Dentare ne Lgj.Q.Stafa ,Elbasan.Apart.ka punime cilesore ,ndodhet ne Qender te qytetit si dhe ka cmim 420 euro/m( i diskutueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim