Apartament prej 105m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 05 Gsh 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 200 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Apart.Ri 2+1+A+BLK+2WC me sip.105 m2,kati 5 teknik me orientim Veri-Perendim ne Lgj.Brigada 17 Sulmuese ne Elbasan.ap. ka punime cilesore,hipoteke si dhe cmim 5.200.000 leke ( te negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim