Apartament prej 100m2 ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 17 Qer 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Ap.Ri 2+1 me sip.100 m2 ,kati 4 me orientim kryesor Lindje - Jug-Perendim tek rruga e Sares ne Lgj."11 Nentori" Elbasan.Apart.ka hipoteke +uje + drita +ashensor 24 ore,punime cilesore si dhe cmim 35.000 euro ( te negociueshem ) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim