Apartament banimi 3+1+2 banjo shitet

Shitet nga: florian dervishi 10 Dhj 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Elbasan
SHitet apartament 3+1+2banjo
apartamenti eshte ndertim i ri i vitit 2009 me ashensor dhe uje drita 24 ore
Apartamenti ndodhet ne lagjen nr 1 vollga durres 100metra prane shetitores
Apartamenti eshte me hipoteke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim