Apart. ekzist.1+1,60m2,k4 ,Lgj.D.Haxhire ne Elba..

Shitet nga: BASHA Real Estate 15 Qer 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Apart.ekzist.1+1,sip.60m2,kati4 ,oreintimi Lindje-Perendim me adrese:Lgj."D.Haxhire"Elbasan .Apart. ka nje dhome gjumi +Holl + guzhine+ BLK+WC ,eshte i rregulluar perfekt me punime teper cilesore,si dhe ka cmim 26.000 euro te negociueshem !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim