Ap.Ri 1+1S.85 m2 ,k4 ,tek Alpha bank nr.1ne Elba..

Shitet nga: BASHA Real Estate 15 Tet 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shitet Ap.Ri.1+1 sip.tot.85 m2 ( 70m2 sip. te brendeshme + 15 m2 verande ) me orientim nga bulevardi kryesor dhe Perendimi , kati 4 banim i mobiluar perfekt nga firma " KORELI " dhe punime teper cilesore me termoizolim te jashtem nga kompania gjermane "DAST" .Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit Elbasan .
Cmimi shitjes 40.000 euro i diskutueshem !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim