Ap.1+1,S.56 m2,K4 ne Lgj.Partizani ,Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 20 Nën 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !


Shitet Apartament 1+1+A+Wc+Blk me sip.56 m2,kati4,orientim Veri-Jug ne Lgj.Partizani,Elbasan.Apartamenti eshte i rregulluar,ka uje 24 ore dhe ndodhet ne zone te qete banimi e infrastrukture te mire urbane.
Cmimi Shitjes 2.800.000 leke ( i negociueshem) !

Tel. : +3555420024
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim