2 Apartamente ne Elbasan

Shitet nga: BASHA Real Estate 13 Krr 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shiten 1 apart.ri banimi me sip.120 m2 kati 2 prane ish-NISH vajit ne Lgj.D.Haxhire Elbasan. Prona ka hipoteke ,punime teper cilesore si dhe cmim 450 euro/m2 ( I pa negociueshem )

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim