Shitet Apart.Ri 1+1,S.62 m2,K5 ,Lgj.V.Xhuvani n..

Shitet nga: BASHA Real Estate 22 Qer 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !


Shitet Apart.Ri 1+1,sip.62 m2,kati 5,i rregulluar me punime cilesore dhe orientim kryesor nga Perendimi ne Lgj.V.Xhuvani ne Elbasan.Apartamenti ka hipoteke si dhe cmim 24.000 euro ( te negociueshem) !

Tel. : +35554240020
Cel. : +355694791410
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim