Shiten Apart.1+1,2+1 sip.77-120 m2 tek Despar n..

Shitet nga: BASHA Real Estate 21 Maj 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

370 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Elbasan
OKAZION !

Shiten Apartamente te reja banimi 1+1 & 2+1 + 2 BLK +2WC+2 ashensor me sip.77-100-105-120 m2 ne kate dhe orientime te ndryshme ne rrugen nacionale EL-LB siper Parkut Rinia te Lgj."5 Maj" ne Elbasan.Apartamentet jane te hipotekuara, kane cilesi punimesh, ndodhen ne zone te qete e te paster per banim si dhe kane cmim 390 euro/m2 te negociueshem!

Cel. : +355694791410
Cel. : +355688133081
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim