OKAZION APARTAMENT I KOMPLETUAR

Shitet nga: Apartament 27 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Elbasan
Shitet apartament 2plus1 me 2 banja vetem salloni 42 metra2. Kompletuar me te gjitha kundrabufe. 2 Kondicioner te rinj inverter . Drutaret me grila dhe ballkoni me tende. Apartamenti esht me Tapi /
Adresa 50 metra siper parkut Rinia ngjitur me Supermarket Koli.

Cmimi 6.300.000 lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim