Panel diellor

Shitet nga: erjon 24 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet panel diellor por dhe elektrik sh pak iperdorur marke gjermane
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim