Taka dhe parakalce NIKE

Shitet nga: tani 30 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
shiten taka dhe parakalce te reja pa perdoru takat nr 38-39 NIKE Mercurial origjinale dhe parakalce Nike takat 90 € parakalcet 30€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim