Bilardo snooker anglez

Shitet nga: besnik 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
Pajisje : Sport me top
shitet 1 bilardo snooker anglez me permasa 3x1.5m e perdorur rreth 1 vit. kasa prej druri lisi, cope origjinale e re qe i nderrohet per here te pare. cmimi i blerjes 4500euro(ketu perfshihet transporti nga Anglia dhe dogana) shitet per 2500euro i diskutueshem, nderrim i mundeshem me makine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim