Biciklete shimano

Shitet nga: diku 24 Qer 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   500 000 EUR

Komuna: Elbasan
: Biçikleta
kam nje biciklete ideal ideal perfekte.bicikleta ka ardhur nga zvicra dhe eshte ne cdo pjese origjinale te vetat ashtu sic ka ardhur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim