Biciklete garash pinarello origjinale

Shitet nga: Bjond 01 Maj 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Elbasan
: Biçikleta
Eshte nje biciklete sportive pinarello, marke italiane. Bicikleta eshte full carbon 100%, eshte perdorur shume pak. Ka kambio mix. Ke vendndodhja kam vene elbasan por bicikleta ndodhet ne itali. Cmimi me transport eshte 3000 euro kurse pa transport 2600 euro ( jua sjell deri ne shtepi) kjo biciklete e re kushton 7000 euro. Eshte ne gjendje mjaft te mire. Plus bicikletes jap edhe disa aksesor si kaskon, dy xhepa veglash dhe shishen e ujit. Me kontaktoni kryesisht me email ne cfaredo orari.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim