Biciklete Lamborghini

Shitet nga: Denald 03 Dhj 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Elbasan
: Biçikleta
Shes Biciklete , te perdorur ne gjendje shume te mire bicikleta e ka cdo gje professionale me kilometrazh dhe frena te perkryera , shitet per arsye mosperdorimi FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim