zogj

Shitet nga: egli 04 Maj 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 LEK   700 LEK

Komuna: Elbasan
Kafshet shtëpiak : Shpendë
Shes zogj inkubatori te porsa celur me shumice dhe pakice
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim