Qenushe te rraces Samoyed

Shitet nga: Sonja 06 Gsh 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Kafshet shtëpiak : Qen
Ofrohen per shitje qenushe te rraces Samoyed, rrace e paster specifike per konkurse me prinder kampion. Babai: Inter Champion Anatina Big Brother
Mamaja: CH Emy Od Mano Siberian
Mundesojme ne te dy gjinite femer dhe mashkull. Lindur ne 8.07.2014
Per me teper informacion vizitoni faqen tone www.samoyed-odmano.net
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim