Qen kone rrac italiane

Shitet nga: eljo 26 Nën 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Elbasan
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni esht rraca Kone origjinale italiane eshte femer 2 muajshe e vaksinuar dhe e pastruar nga parazitet e jashtem dhe te brendeshem per cdo informacion kontaktoni 0674888161 flm.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim