Qen husky

Shitet nga: Idison 07 Dhj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Elbasan
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen i urte nuk kafshon dhe afren shum shpet njerzit !!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim