Qen i rraces shitzu (klysh mashkull)

Shitet nga: maksi 23 Tet 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Kafshet shtëpiak : Qen
shitet klysh i rraces shitzu , esht mashkull dhe ka lindur me dat 7 shtator 2014, esht i vaksinuar , te interesuarit te kontaktojn ne 0697833597 dhe 0684191701
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim