Hasky siberian 1 vjec e gjysem

Shitet nga: ani 10 Sht 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Elbasan
Kafshet shtëpiak : Qen
hasky siberian , femer , rrace e paster ,i mire per familjen dhe shume miqeser me njerezit .te interesuarit te tel ne nr e meposhtem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim