Pioner ddj sr

Shitet nga: bardhi 24 Nën 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Elbasan
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet urgjent pioner ddj sr 1 muaj ka qe esht bler ne dyqan esht me kutin orgjinale pa as nje gerrvishje vetem 2 her i perdorur me 2 vjet garanci
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim