Yamaha psr a300

Shitet nga: ernesti 20 Qer 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 LEK

Komuna: Elbasan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
shes organo yamaha psr a300..... eshte shum pak e perdorur shitet per arsye mosperdorimi ......ka 136 melodi......506 instrumente vokale.....gjithashtu edhe 150 melodi te instaluara .......organoja eshte blere ne itali ne qese....480 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim