Piano ka nevoj vetem per karikues

Shitet nga: blerim 08 Gsh 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Elbasan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
e shes per arsye se me nevojiten lek per momentin...........pres telefonata serioze.........0696293769Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim