Korg PA X2 Pro

Shitet nga: Bruno 28 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Elbasan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shitet per arsye emigrimi Tastier profesionale Korg PA-2X Pro.Vetem nje vit e perdorur,pothuajse e re.E kompletuar me te gjitha tingujt per muzik live.Te interesuarit te kontaktojne ne0694142903.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim