Kerkoj korg pa800

Shitet nga: Admirim Muka 22 Nën 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK

Komuna: Elbasan
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Kerkoj tastjere korg pa800, ne gjendje pune, deri ne cmimin 70.000 mij leke te reja.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim