Shitet Arkive me muzike dasmash dhe Festash Per Dj

Shitet nga: Bardhi 13 Jan 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK   5 000 LEK

Komuna: Elbasan
jemi ne 2018 dhe cdo kush qe ka qejf muziken mund te nxjer dhe fitime nga ajo gjithcka qe duhet esht Fonia dhe nje laptop
dhe pasi keni gjetur keto mendoni se ku mund te gjeni nje arkiv te mbushur me gjitha kenget qe ju duhen per te punuar dj sepse jan te pakt njerez qe mund tju ndihmojn.
un ju ofroj arkiven time te dj e cila permban per rreth 12.000kenge nje dosje me kenge Dasmash dhe featash te ndara me lista sipas lloj te muzikes te perzgjedhura mesemiri me.keto kenge ju mund te dilni dj pa frike se mund te mendoni se skeni kenget gjithashtu dhe ndarja e tyre ne dosjet perkatese do ju ndihmoj per nje pun me te mire. gjithashtu kam edhe ritme te ndryshme me tcilat mund te miksoni kenge. telefon ose whatsap 0695199975
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim