DJ,Pajisje,Bokse,Dinakort

Shitet nga: A. Muça 16 Dhj 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shiten pajisje për DJ, bokset janë 4 elektrovois, 2 janë Fender Amerikan,Dinakord 24oo wat, plus dinakord 6oo wat me fisha komplet. plus fisha rezervë për të gjitha. Çmimi final është 3 milion lekë të vjetra dhe nuk diskotohet.
Kontakt (A. Meta), 00355673776466!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim