Cd player marka reloop

Shitet nga: dee jay armando 17 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Elbasan
me ket cd player munnd te besh mikse kengesh dhe gjithcka tjeter mban cd...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim