Shishe vere e vitit 1963

Shitet nga: vere e vjeter 04 Dhj 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Elbasan
Vere e 1965 si dhe shishe te tjera te viteve te ndryshme
nje shishe kushton 100 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim