Ore xhepi prej ari

Shitet nga: Reti 18 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shitet ore xhepi prej ari American Waltham , prodhuar ne Amerike diku nga vitet 1900. Ora nuk eshte ne gjendje pune,pasi i mungon koka e kurdisjes.Kush eshte i interesuar,me anen e numrit te serise te stampuar ,gjen vitin e prodhimit .Shitet per vlera koleksioniste pasi e para eshte shekullore dhe e dyte eshte prej ari ( jo e lare), po po prej ari.Cmimi me marreveshje. Kontakt ne retion86@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim