Shitet

Shitet nga: Net Ganxhi 16 Maj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 1 600 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Unisex
Shitet unaza shum e veçantë dhe e rrall blerë në greqi e vitit 1985 ...fotot flasin vet...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim