Ore fine

Shitet nga: Eri 21 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 6 650 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

416 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Unisex
Shitet ore longines conquest,ne gjendje si e re,gold platel (swis made)ora eshte unisex dhe shume e bukur(quarc),dhe me 6 gure
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim