Ore Swatch

Shitet nga: Henri 17 Nën 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Unisex
Shitet ore swatch e perdorur.. Eshte ore origjinale e ardhur nga italia dhe e mirembajtur. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e celularit. Faleminderit !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim