ore xhepi me kurdisje

Shitet nga: mandi 10 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Ofert per njeres qe jane te apasionuar pas orave te xhepit,shes kete ore e ardhur nga jash vendit dhe mban figure moskes eshte metal po thuajse e re i mungon zinxhiri ka fushen e bardhe dhe me akrepin e sekondave dhe eshte me kurdisje kujt i intereson behet e juaja vetem per 30€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim