Super ore

Shitet nga: Geni 21 Pri 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

880 EUR   1 200 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Ore swis made techno 30 jewels automatike sky diver 500m .ora e viteve 1960-70,ne super gjendje estetike dhe funksionale,precize ne pune.ore per merakli.cmimi real 2800 euro.shitet 1200 i diskutushem ,ose nderrohet me ore te se njejtes vlere,vit me te ri prodhimi,ora eshte produkt i rralle.cmimi i pa diskutuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim