Romanson

Shitet nga: Romanson 06 Pri 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Origjinale e re nkuti . Shitet & Nderrohet . E lare ne flori . E blere te Rivaldi tiran me certifikat dhe garanci , automatic me vetkurdisje punon me pulsin e dores ,transparente pjesa mrapa . E perdorur vtm i tek her ne nje dasem . Per me sh info tel : 0688785550
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim