Longines ultra

Shitet nga: Gent 21 Pri 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt sportiv për 7 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

499 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet longines automatik ne super gjendje estetike dhe funksionale,ora e lare ne flori 20 micron,ore shume e bukur dhe e hiolle
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim