Haier 12" koka kondizioneri

Shitet nga: Kondizioneri Dje 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Koka kondizioneri 9"+12"...,etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim