DAIKIN Siesta 9btu ATXN-25NB9

Shitet nga: Daikin Dje 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 8 310 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Programoni fillimin ose ndalimin e kondicionerit tuaj në kohën që dëshironi dhe shijoni ambient të përsosur.

Krejtësisht i heshtur (deri në 21dBA)
Funksionimi i qetë i njësisë së brendshme me nivel të presionit të tingullit 21dBA.

Filtër ajri titanik fotokatalitik me shtresë apatiti
Përthith grimca të vogla, dekompozon aromat dhe neutralizon bakteret dhe viruset.

Filtri i ajrit
Hiq grimcat e pezulluara të pluhurit, duke siguruar rrjedhje të vazhdueshme të ajrit të pastër.

Vetëm tifoz
Kondicioneri mund të përdoret si tifoz, duke fryrë ajri pa ftohje apo ngrohje.

Operacion i fuqishëm
Për ftohje ose ngrohje të shpejtë, mund të zgjidhni një regjim të fortë.

Komandimi automatik i ftohjes / ngrohjes
Zgjedh automatikisht funksionin e ftohjes ose ngrohjes për të arritur temperaturën e dëshiruar (vetëm për llojet e pompës së nxehtësisë).

Funksioni i gjumit
Rritje e modalitetit të rehati që ndjek një ndryshim të caktuar të temperaturës gjatë gjumit.

Lëvizja automatike e tehit vertikal
Zgjedhja e transmetimit automatik vertikal të ajrit për të arritur shpërndarje më efikase të ajrit dhe temperaturën e dhomës.

Rregullimi automatik i shpejtësisë së ventilatorit
Programoni fillimin ose ndalimin e kondicionerit tuaj në kohën që dëshironi dhe shijoni ambient të përsosur.

Klasat e rregullimit të shpejtësisë së ventilatorëve
Ju lejon të zgjidhni numrin specifik të fazave të tifozëve të shpejtësisë.

Programi i dehumidimit
Niveli i lagështisë së dhomës zvogëlohet pa ndikuar në temperaturën.

Telekomanda me infra të kuqe
Është përdorues miqësor dhe i pajisur me një funksion kohëmatës që ju lejon të programoni njësinë për të filluar ose ndaluar në kohën që dëshironi.
24 orë orë
Kohëmatësi 24 orësh mund të caktohet për të filluar ftohjen ose ngrohjen.
Mirëmbajtja e thjeshtuar duke treguar gabimet e sistemit apo keqfunksionimet.

Njësia e brendshme
Moduli i brendshëm ATXN 25NB9
Performanca e ftohjes Minimale / nominale / maksimale kW 1.30 / 2.56 / 3.00
Efikasiteti i ftohjes Minimumi / Nominal / Maksimumi Btu / h 4436/8735/10236
Efikasiteti i ngrohjes Minimumi / Nominal / Maksimumi kW 1.30 / 2.84 / 4.00
Efikasiteti i ngrohjes Minimumi / Nominal / Maksimumi Btu / h 4436/9690/13648
Efiçenca sezonale Ftohja Klasa e energjisë A +
Fuqia e projektimit kW 2,56
SEER 5,66
Konsumi vjetor i energjisë kWh 159
Ngrohja (klima mesatare) Klasa e energjisë A +
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim