Daikin 18 BTU tokesor FVXM50F/RXM50 A++

Shitet nga: xhani Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 699 EUR   1 899 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Super DAIKIN.....
Colour white
Reserve Available in 2-3 days
Manufacturer DAIKIN
Type of Operation Inverter
Cooling performance (Btu / h) 17.065
Thermal yield (Btu / h) 19.795
Energy Cooling Class A ++
Energy Heat Class A +
SCOP / SEER 4.00 / 6.80
Humidifier No
Dehydration Yes
Screen Yes
Refrigerant Instrument R 32
Power Consumption in Kw (Cooling / Heating) 297/1546 kWh
Noise level in dB (H / M / L) 44/40/36
Inner Unit Dimensions (H x W x D) mm 600x700x210
Dimensions of Outdoor Unit (L x W x D) mm 735x825x300
Weight in Kg 14 / 47.5 (Int / Ext.)
Vendor Warranty 3 years
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim