MIDEA INVERTER 18000 BTU A+++ GAZ R32 MODELLO 2018

Shitet nga: xhani Dje 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë objekt për 11 170 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

699 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Midea

CLIMATIZZATORE CONDIZIONATORE INVERTER MIDEA SERIE SMART 18000 BTU A++ GAZ ecologico R32 NUOVO MODELLO 2018
super,,,super cmim!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim