Krevat terapeutik Nuga Best

Shitet nga: bruno 05 Dhj 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
OKAZION- Shes 4 krevat terapeutik nuga best shume pak te perdorur shitet me nje cimin shume te arsyeshem per personat qe jane te interesuar , bashk me 4 breza 90 brenda garancise shiten per arsyeje mos perdorimi ,shiten dhe te vecuar
nr i kontaktit 0696355082
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim